Partneři – 2014

 • Pilotmedia

  Máme vize a víme, jak je uskutečnit. Prozkoumáme vaše podnikání a navrhneme takové řešení, které vám přivede nové zákazníky. Uděláme zbrusu nový korporátní design. Podle něho vytvoříme jednoduchou a přehlednou webovou prezentaci. Prezentace bude obsahovat moderně střižené video o vás, nebo vašich produktech. Účinná propagace na internetu, v sociálních sítích, živých a tištěných médiích vše výše zmíněné rozhýbe a nakopne váš byznys. Vaše náklady umíme nejen navyšovat, ale také snižovat. Podíváme se na zoubek vašim systémovým procesům a dáme jim řád. Naše informační systémy na klíč, přístupné z webového rozhraní, automatizují to, co běžně dělají vaši zaměstnanci. Využijte jejich potenciál lépe, třeba hledáním nových zákazníků.

  www.pilotmedia.cz

 • Sushiqueen.cz
  Sushiqueen.cz je firma Mgr. Barbory Rektorové, jejím šéfkuchařem je Yuki Omaki. Společně realizují především cateringy a školení pro firmy, ale i rozvážku sushi do domácnosti pro výjimečné příležitosti. Specializují se na sushi, jak již název napovídá a koncentrují se na kvalitní představení tohoto druhu gastronomie. Yuki Omaki se technikami a přípravou sushi zabývá přes 20 let.
 • Bowtie Lover

  Proč šijeme, nosíme a prodáváme motýlky?Protože jsou krásné! Nikdo se na chlapa nebo dámu tolikrát za den neusměje, jako když má čistou košili, na které přistál motýl. Motýlci sedí Jirkovi na krku několikrát týdně a pokaždé, když se ráno obléká, tak plánuje, jakou další látku Monče pořídí, aby mohla ušít další krásný kousek. Motýlci a motýli jsou optimistická stvoření a pokud je nalákáte k usednutí na vaší košili, přenesou svojí permanentně dobrou náladu na vás i vaše okolí. Milujeme je!

 • Artvox
 • Makalu Fireworks

  Mladý a svěží vítr na české ohňostrojové scéně. Parta 4 lidí, kteří to vidí a cítí jinak. Kluci, kteří naprogramovali a spustili 1.1.2015 pražský novoroční ohňostroj a že to byla velká paráda. Věří na to, že ohňostroj je umění, že to je víc než zmáčknout čudlík na krabičce „made in China“.  Parta, se kterou je radost pracovat. Parta, která umí připravit víc než jen ohňostroj.

 • Jan Melvil Publishing

  Jsme přesvědčeni, že nejlepší výsledky má taková práce, kterou lidé dělají s radostí a s vědomím její smysluplnosti. Proto vydáváme jen knihy, které nás osobně zajímají, baví, obohacují a u nichž jsme si jisti přínosem a vysokou kvalitou. Publikace, které nám samotným blízké nejsou, ponecháváme stranou nehledíce na jejich „tržní potenciál“. Naším záměrem je konfrontovat české čtenáře s novými tématy i s myšlenkami nejlepších autorů a myslitelů dneška, protože navzdory výzvám, jimž svět čelí, věříme v sílu vzdělání a sebevzdělávání. Tato přesvědčení určují naši ediční politiku od prvního dne existence nakladatelství.

 • Taneční skupina Primavera

  Tanec, který není pouze zábavou, estetickou formou umění, ale především výrazem života, odrazem našich emocí, tužeb, lidského konání; je prožitkem těla, duše a mysli v jejich bytostné spojitosti. Je to umění, které nám umožňuje prožít přítomnost a dotknout se časovosti těla – ne těla jako abstraktního pojmu, nýbrž těla každého z nás, těla teď a tady, těla rodícího se do nové podoby v každém okamžiku jeho existence.

  Taneční skupina Primavera se zaměřuje na taneční ztvárnění staré i soudobé, klasické i moderní hudby a na rozvíjení umělecké tradice duncanovského směru, který výrazně ovlivnil taneční vývoj u nás především zásluhou Jarmily Jeřábkové. Více informací o skupině a našich projektech najdete na http://www.touzimpotichemdesti.cz/.

 • Dallmayr

  Skvělá káva té nejvyšší kvality, dlouholetá tradice – to je Dallmayr.

  Vychutnejte si výtečnou kávu u Vás doma i ve své kanceláři. Nebo navštivte některý z našich baristických kurzů, kde se nejen naučíte kávu perfektně připravit, ale také se o ní mnoho dozvíte.

  Více o nás a našich službách najdete na www.dallmayr.cz

 • Jan Plechač & Henry Wielgus
  Jan Plecháč and Henry Wielgus met during their studies at AAAD (The Academy of Art,
  Architecture and Design in Prague) where there first collaborations began. After Jan Plecháč
  exhibited his thesis work at Salone Sattellite 2011, he gained much attention from galleriests
  and well-known manufacturers. For his work he has been awarded the title of Discovery of the Year,
  during the Czech Grand Design Awards as well as the Elle Décor International Award. In 2012
  Jan Plecháč and Henry Wielgus founded studio Jan Plechac & Henry Wielgus together, whose work transcends
  the barriers between art, architecture and design. Currently, studio Jan Plechac&Henry Wielgus is commisioned
  for international reknown galleries and brands such as Rossana Orlandi Gallery, Mint shop, Luminaire, Cappellini or Menu.Studio Jan Plechac & Henry Wielgus was founded in 2011. It was a good year!

 • Liftago

  Liftago je nejnadějnější český start-up, který dává každému přes mobilní aplikaci výběr nejlepších volných řidičů taxi v okolí – podle hodnocení řidiče předchozími zákazníky, podle ceny nebo auta. Liftago používají už desítky tisíc lidí a jeho vizí je extrémní zpřístupnění veřejné dopravy tak, že pro lidi bude jednodušší nechat vlastní auto doma, nebo si ho vůbec nepořizovat.

 • Papelote
  Česká papírenská značka, která se od roku 2009 snaží nabídnout alternativu k běžné produkci. Kromě široké škály vlastních produktů nabízí také jedinečná řešení na míru konkrétním klientům – společnostem, kterým záleží na tom, do čeho píší nebo čím obdarovávají své klienty a partnery. Papelote dbá na vysokou estetickou i funkční úroveň produktů, výrobky jsou z ekologicky šetrných materiálů a vyrábí se v Čechách.
 • Ego!

  ego! je magazín Hospodářských novin zaměřený na živost současného člověka. Vedle pravidelných rubrik zde naleznete aktuální rozhovory a reportáže věnované fenoménům naší doby, stejně jako každodennímu životu v České republice. Jste tu se čtenářem, ukazujeme jeho život, ale i věci, které je zajímají. Prezentujeme nejdůležitější trendy v maximálně moderním pojetí. economia.ihned.cz/produkty-a-sluzby/ego/

 • Beats.PM

  Beats.PM je hudebním projektem, jehož cílem je reflektovat aktuální dění na scéně elektronické hudby, aniž by se omezil na jeden vyhraněný styl. Pomyslné hranice mezi žánry poslední dobou mizí – garage, house, dubstep apod. se hrají ve stejných setech, hudba jako taková je kvalitnější a variabilnější. Cílem Beats.PM je propagovat hlubší směry těchto žánrů, kde se kvalita neurčuje množstvím cheesy synthů a uřvaných wobblů, ale originalitou, skladbou a především patřičným vibem.

  Na after-party vyhlášení Fénixe zahraje Beats.PM DJ Drumax.

  www.beats.pm

 • Česká marketingová společnost

  Česká marketingová společnost (ČMS) o.s. je dobrovolná nezisková organizace, která sdružuje marketingové pracovníky a zájemce o marketing formou kolektivního a individuálního členství. Z původního poslání co nejvíce přispívat k rozšíření marketingu v České republice se v současné době zaměřuje především na podporu komunikace mezi marketingovými odborníky, zvyšování kvality marketingového řízení a marketingových činností.

  www.cms-cma.cz

 • Restaurace KOBE

  Výjimečné prostředí, dokonalý servis, jedinečný cit pro detail.

  Místo, kde se rodí pravé umění gastronomie.

  Srdečně si Vás dovolujeme pozvat do restaurací Kobe, kde se ti nejlepší kuchaři a profesionálně vyškolený personál postará o to, aby se z Vaší návštěvy stal nezapomenutelný zážitek.

  www.koberestaurant.cz

 • Foxo

  Reklamní agentura, která se věnuje online marketingu se zaměřením na sociální sítě a tvorbu obsahu v nich. Od roku 2012 ve službě nazvané SocialReporter.cz spojuje marketing v sociálních sítích s analýzou a tvorbou obsahu a nabízí tak unikátní produkt monitoringu a reakcí napříč online světem. Dále se Foxo specializuje na oblast grafických prací (od návrhu korporátních identit, po návrhy reklamy pro tištěná i online média, až po návrhy webových prezentací). Foxo provozuje největší soutěžní aplikaci SOUTĚŽ.ME, jež umožňuje pořádání soutěží v prostředí FACEBOOKu.

  www.foxo.cz

 • Marketing & Media

  Týdeník o médiích, marketingové komunikaci a kreativitě v reklamě.

  Časopis roku 2005, 2006, 2007 a 2010 v kategorii B2B.

  Marketing & Media je jediný český člen mezinárodní sítě časopisů o marketingové komunikaci a médiích NIMM. Každé pondělí přináší nejen aktuální informace o dění v oboru, ale i podrobné a analytické články ze světa marketingu, reklamy a médií. To vše je doplněno o data a komentáře.

  Marketing & Media tvoří nový styl odborného titulu charakteristický především vysokou komunikativností. Kolektiv zkušených redaktorů a spolupracovníků klade důraz na využívání exkluzivních výzkumů, výraznější práci s obrazovým materiálem a srozumitelné i kritické zpracování.

  Týdeník doplňují tematicky zaměřené suplementy M & M plus a jediný český marketingový portál.

  www.MaM.cz

 • Spotify

  Spotify is now free on mobile and tablet. Listen to the right music, wherever you are.
  With Spotify, you have access to a world of music. You can listen to artists and albums, or create your own playlist of your favorite songs. Want to discover new music? Choose a ready-made playlist that suits your mood or get personalized recommendations.