Děkujeme partnerům ročníku 2014 a těšíme se na spolupráci s novými partnery pro rok 2015-2016.

 

fenix_cover_partneri

Mediální partneři

 • Marketing & Media

  Týdeník o médiích, marketingové komunikaci a kreativitě v reklamě.

  Časopis roku 2005, 2006, 2007 a 2010 v kategorii B2B.

  Marketing & Media je jediný český člen mezinárodní sítě časopisů o marketingové komunikaci a médiích NIMM. Každé pondělí přináší nejen aktuální informace o dění v oboru, ale i podrobné a analytické články ze světa marketingu, reklamy a médií. To vše je doplněno o data a komentáře.

  Marketing & Media tvoří nový styl odborného titulu charakteristický především vysokou komunikativností. Kolektiv zkušených redaktorů a spolupracovníků klade důraz na využívání exkluzivních výzkumů, výraznější práci s obrazovým materiálem a srozumitelné i kritické zpracování.

  Týdeník doplňují tematicky zaměřené suplementy M & M plus a jediný český marketingový portál.

  www.MaM.cz

 • Pražský deník

  Partnerem Fénix content marketingu je také Vltava-Labe-Press, mediální dům patřící do investiční skupiny PENTA, který vydává regionální Deníky. Mezi ně patří i Pražský deník, který aktuálně prošel kompletním redesignem a obsahovou transformací. Mimo standardních distribučních kanálů jsou k prodeji Pražského deníku využíváni i kameloti a distribuční pytle. V souvislosti s tím se změnily i webové stránky prazsky.denik.cz.

 • Magazín Reportér

  „Investigativně-reportážní měsíčník, jehož programem je poctivá a nezávislá žurnalistika, práce na textech, které jdou do hloubky a jejichž příprava trvá delší dobu. Měsíčník je publikovaný jak v tištěné, tak i digitální podobě, nabízí exkluzivní obsah.

  V soutěži Časopis roku 2014 získal ocenění v kategorii Objev roku 2014.

  Přečtěte si více na: www.reportermagazin.cz/magazin/

 • Mediaguru.cz

  MediaGuru.cz je zpravodajským webem o médiích, reklamě a marketingu. Je určen lidem pracujícím v médiích na všech úrovních řízení, marketingovým manažerům, reklamním, mediálním a PR agenturám, ale i široké veřejnosti, zajímající se o média a reklamu. Provozovatelem webu je mediální agentura PHD, která přišla s nápadem přinášet mediální zpravodajství a edukovat všechny uživatele, kteří s médii každodenně pracují, už v roce 2007.


Odborní partneři

 • Česká marketingová společnost

  Česká marketingová společnost (ČMS) o.s. je dobrovolná nezisková organizace, která sdružuje marketingové pracovníky a zájemce o marketing formou kolektivního a individuálního členství. Z původního poslání co nejvíce přispívat k rozšíření marketingu v České republice se v současné době zaměřuje především na podporu komunikace mezi marketingovými odborníky, zvyšování kvality marketingového řízení a marketingových činností.

  www.cms-cma.cz

 • AKA

  POSLÁNÍ AKA

  Hájit svobodu pro šíření a soutěž komerčních projevů, které umožňují spotřebitelům uplatňovat právo na výběr, jsou významným impulsem tržní ekonomiky a základem existence rozmanitých, nezávislých a cenově dostupných medií.
  Přispívat k profesionalitě komerční komunikace podporou vzdělání a výcviku těch, kteří ji vytváří.
  Vytvářet platformu pro setkávání a diskuse o rozvoji komerční komunikace v celé šíři politických, společenských i sociálních vztahů, profesních potřeb a zájmů.
  Podporovat respektování zásad etického kodexu a dobrovolné samoregulace komerční komunikace.

  www.aka.cz

 • Vyšší odborná škola publicistiky

  Vyšší odborná škola publicistiky přináší pro zájemce profesní vzdělávání, které metodou ateliérů a dílen úspěšně vychovává a připravuje pro první zaměstnání. Rozvíjí se jako mediální škola podnikatelského typu – co vyučuje, to také reálně dělá.

  Studenti pod odborným dohledem vytváří mediální obsah v nejrůznějších školních dílnách, jako jsou například tištený školní týdeník Echo, webový zpravodajský portál Generace20, lifestylové magazíny pro studenty Pomelo a Talk show, reportážní týmy Profesionál a Univerzální voják, rozhlasový porad Jednohubky vysílaný na rádiu Street-Culture, nebo Generační rozhovory. Komunikační agentura PubliCity pravidelně pořádá Klub Spálená, ve kterém mají studenti možnost diskutovat se zajímavými osobnostmi.

  Své zkušenosti a znalosti předávají našim studentům ostřílení profesionálové z oboru, kteří podporují jejich tvůrčí potenciál a kladou hlavní důraz na tři aspekty pedagogické práce – řemeslo a kreativitu, týmovou práci a tvorbu reálných výstupu.

  www.vosp.cz


Partneři

 • Foxo

  Reklamní agentura, která se věnuje online marketingu se zaměřením na sociální sítě a tvorbu obsahu v nich. Od roku 2012 ve službě nazvané SocialReporter.cz spojuje marketing v sociálních sítích s analýzou a tvorbou obsahu a nabízí tak unikátní produkt monitoringu a reakcí napříč online světem. Dále se Foxo specializuje na oblast grafických prací (od návrhu korporátních identit, po návrhy reklamy pro tištěná i online média, až po návrhy webových prezentací). Foxo provozuje největší soutěžní aplikaci SOUTĚŽ.ME, jež umožňuje pořádání soutěží v prostředí FACEBOOKu.

  www.foxo.cz

 • Restaurace KOBE

  Výjimečné prostředí, dokonalý servis, jedinečný cit pro detail.

  Místo, kde se rodí pravé umění gastronomie.

  Srdečně si Vás dovolujeme pozvat do restaurací Kobe, kde se ti nejlepší kuchaři a profesionálně vyškolený personál postará o to, aby se z Vaší návštěvy stal nezapomenutelný zážitek.

  www.koberestaurant.cz

 • be3D

  be3D, součást společnosti Y Soft, je český výrobce 3D tiskáren. Díky důrazu na jednoduché ovládání, výhodný poměr ceny a výkonu a atraktivní design nabízí unikátní řešení pro dva klíčové segmenty. Model DeeGreen je ideální pro nasazení technologie 3D tisku ve vzdělávacích institucích, tiskárna DeeRed s největším tiskovým objemem ve své cenové kategorii pak cílí na zákazníky z oblasti prototypování a průmyslové výroby. Společnost be3D vznikla v roce 2011, dnes prostřednictvím přímých obchodních zastoupení a partnerské obchodní sítě působí v řadě evropských zemích, USA, Latinské Americe, Austrálii, Japonsku a Spojených Arabských Emirátech.

 • Liftago

  Liftago je nejnadějnější český start-up, který dává každému přes mobilní aplikaci výběr nejlepších volných řidičů taxi v okolí – podle hodnocení řidiče předchozími zákazníky, podle ceny nebo auta. Liftago používají už desítky tisíc lidí a jeho vizí je extrémní zpřístupnění veřejné dopravy tak, že pro lidi bude jednodušší nechat vlastní auto doma, nebo si ho vůbec nepořizovat.

 • Papelote
  Česká papírenská značka, která se od roku 2009 snaží nabídnout alternativu k běžné produkci. Kromě široké škály vlastních produktů nabízí také jedinečná řešení na míru konkrétním klientům – společnostem, kterým záleží na tom, do čeho píší nebo čím obdarovávají své klienty a partnery. Papelote dbá na vysokou estetickou i funkční úroveň produktů, výrobky jsou z ekologicky šetrných materiálů a vyrábí se v Čechách.
 • Jan Melvil Publishing

  Jsme přesvědčeni, že nejlepší výsledky má taková práce, kterou lidé dělají s radostí a s vědomím její smysluplnosti. Proto vydáváme jen knihy, které nás osobně zajímají, baví, obohacují a u nichž jsme si jisti přínosem a vysokou kvalitou. Publikace, které nám samotným blízké nejsou, ponecháváme stranou nehledíce na jejich „tržní potenciál“. Naším záměrem je konfrontovat české čtenáře s novými tématy i s myšlenkami nejlepších autorů a myslitelů dneška, protože navzdory výzvám, jimž svět čelí, věříme v sílu vzdělání a sebevzdělávání. Tato přesvědčení určují naši ediční politiku od prvního dne existence nakladatelství.

 • Unique concept concierge

  Svět, kde i nemožné je možné!

  Potřebujete lístky na vyprodaný koncert, najít ověřenou paní na hlídání dětí, vyvenčit zvířecího mazlíčka nebo zajistit zahradníka, který se vám postará o zdivočelý plot na vaší zahradě? Od toho je tu prémiová služba
  concierge. Váš osobní koordinátor, který vám několikrát denně zachrání krk, když jste na tom bídně s časem a potřebujete řešit více věcí najednou.

  UCC je naším partnerem a nabízí vám 50% na svou službu ELITE, o níž se podrobnosti dozvíte na webových stránkách.

  www.concierge-uc.com

   

 • Pilotmedia

  Máme vize a víme, jak je uskutečnit. Prozkoumáme vaše podnikání a navrhneme takové řešení, které vám přivede nové zákazníky. Uděláme zbrusu nový korporátní design. Podle něho vytvoříme jednoduchou a přehlednou webovou prezentaci. Prezentace bude obsahovat moderně střižené video o vás, nebo vašich produktech. Účinná propagace na internetu, v sociálních sítích, živých a tištěných médiích vše výše zmíněné rozhýbe a nakopne váš byznys. Vaše náklady umíme nejen navyšovat, ale také snižovat. Podíváme se na zoubek vašim systémovým procesům a dáme jim řád. Naše informační systémy na klíč, přístupné z webového rozhraní, automatizují to, co běžně dělají vaši zaměstnanci. Využijte jejich potenciál lépe, třeba hledáním nových zákazníků.

  www.pilotmedia.cz

 • MIMO | Monika Vaverová

  Pod značkou MIMO se návrhářka věnuje převážně kostýmní a modelové tvorbě na zakázku společně s individuálními uměleckými projekty. Její modely se nesou ve znamení nadčasovosti, variabilnosti a funkčnosti. Návrhářčina osobitost se projevuje v jejích originálních futuristických prvcích.

  www.monikavaverova.cz

 • Dvě deci

  Dvě deci vznikly z mateřského projektu Le PetitBallon. Dodávají kvalitní, cenově dostupná vína, která jejich zákazníkům zachutnají, a díky tomu se budou na deci vracet právě k této společnosti. Ideální snoubení vína a Francie je tou nejlepší kombinací.

  Zkuste také tekuté předplatné na www.dvedeci.cz.

 • Vinit

  Vinit bar na českém trhu působí již čtyři roky a za tu dobu si vytvořili pouta mezi nejlepšími vinařstvími z Itálie, Rakouska a Francie. Svým zákazníků poskytují nezapomenutelné zážitky u skleničky kvalitního vína. Osobně vybírají ty nejlepší z nejlepších, aby svým zákazníkům dopřáli jen tu nejvyšší kvalitu.

  www.vinit.cz

 • EagleBorg

  Model, vzniklý spoluprací návrhářky Moniky Vaverové a firmy be3D, je unikátním propojením oděvní tvorby s 3D technologií. Jeho účelem je prezentovat toto originální spojení v ČR. Projekt s názvem Eagleborg představuje čtyřměsíční práci jak na technicky propracovaném kostýmu, tak na vývoji 3D tištěných dílků.

  www.eagleborg.com

 • Skupina FIRELOVERS.cz

  Profesionální ohnivé, světelné a UV produkce, zaměřující se na tvorbu jedinečných světelných a pyrotechnickcýh efektů.

  První firma ve svém oboru v ČR, realizovala již více než tisíc produkcí. Kromě široké škály nabízených služeb, se zaměřuje také na individuální projekty klientů.Soustředí se na nejmodernější technologie, inovativní přístupy, vizuální úroveň a v neposlední řadě bezpečnost.

  www.firelovers.cz

 • Ing. arch. Jakub Jenšovský

  architekt  /Creatory studio, s.r.o./

  S architektem Pavlem Vojtíškem spolupracuje již od studia architektury. Zejména v závěru studia se věnoval v ateliéru „FLOW“ Miloše Floriána studiu a návrhům současné architektury a architektury budoucnosti. Tyto poznatky se snaží pomalými krůčky implementovat i do své praxe. V kontrastu k tomuto přístupu se současně věnuje organizaci a řízení restaurátorských prací v oblasti kulturních památek. Pochopením minulosti se snaží přijmout a uchopit současnost tak, aby skrze svou práci dle svého subjektivního pohledu a získaných zkušeností rozumně formuloval budoucnost.

 • Ing. arch. Pavel Vojtíšek

  Freelance architekt / designér
  Bez osvojení si kontextu a analýzy, není možné vytvořit koncept a bez takového konceptu nevzniká kvalitní dílo. Proto podle mě každý úkol vyžaduje určitý způsob uvažování a zároveň přináší vždy jiný, unikátní výsledek. Každé zadání, nehledě na měřítko věci, je pro mě výzvou a novým impulsem. Díky kombinaci empatie a systématického přístupu se mi podařilo najít správná řešení v oblasti architektury, designu nebo grafiky mimo jiné pro:
  Podolka Karlín, Festival francouzského divadla (Sněz tu žábu, o.s.), Pivovar Malešov, s.r.o., Roxy, Duplex a Heineken, Zoo Trója/ateliér Flow, Reaktor, Barrandov studio, a.s., a soukromou klientelu.
  www.pavelvojtisek.cz