Mediální partneři

 • Marketing & Media

  Týdeník o médiích, marketingové komunikaci a kreativitě v reklamě.

  Časopis roku 2005, 2006, 2007 a 2010 v kategorii B2B.

  Marketing & Media je jediný český člen mezinárodní sítě časopisů o marketingové komunikaci a médiích NIMM. Každé pondělí přináší nejen aktuální informace o dění v oboru, ale i podrobné a analytické články ze světa marketingu, reklamy a médií. To vše je doplněno o data a komentáře.

  Marketing & Media tvoří nový styl odborného titulu charakteristický především vysokou komunikativností. Kolektiv zkušených redaktorů a spolupracovníků klade důraz na využívání exkluzivních výzkumů, výraznější práci s obrazovým materiálem a srozumitelné i kritické zpracování.

  Týdeník doplňují tematicky zaměřené suplementy M & M plus a jediný český marketingový portál.

  www.MaM.cz

 • Mediaguru.cz

  MediaGuru.cz je zpravodajským webem o médiích, reklamě a marketingu. Je určen lidem pracujícím v médiích na všech úrovních řízení, marketingovým manažerům, reklamním, mediálním a PR agenturám, ale i široké veřejnosti, zajímající se o média a reklamu. Provozovatelem webu je mediální agentura PHD, která přišla s nápadem přinášet mediální zpravodajství a edukovat všechny uživatele, kteří s médii každodenně pracují, už v roce 2007.

  www.mediaguru.cz 

 • Tyinternety.cz

  Píšeme o marketingu, médiích, startupech, mobilních službách a sociálních sítích na těch internetech. Děláme rozhovory s nejzajímavějšími lidmi kolem internetu a pořádáme akce Social Summit, Status games a největší startupovou akci v České republice – Startup Summit. Informujeme o digitálu tak, aby vás to bavilo. Čtou nás studenti, markeťáci, ředitelé a jejich mámy. Jediný, kdo nás nečte, je Věra Pohlová. Ta by nás nejraději zakázala.

  http://tyinternety.cz

 • E15

  Deník E15 patří již od roku 2007 mezi nejrespektovanější názorová média v České republice. Společně s webem E15.cz je komplexním a aktuálním zdrojem zpráv z domácí a světové ekonomiky, politiky, byznysu a financí. Tyto informace přináší ve stále oblíbenější podobě kompaktního plnobarevného listu s rozsahem od 16 do 40 stran. Deník E15 dvakrát týdně rozšiřují tematické speciály. Speciály se převážně věnují obchodním a exportním tématům.

  http://www.e15.cz

 • Info.cz

  Info.cz je zpravodajský portál, který se věnuje nejdůležitějším událostem nejen v politice a byznysu. Přináší nové pohledy, analýzy a komentáře, které doplňují standardní zpravodajské aktuality. Přikládá velkou váhu nejen samotnému obsahu, ale i vizuálnímu zpracování, které se vymyká podobným konkurenčním projektům.

  http://www.info.cz

 • Markething.cz

  Jsme volné uskupení studentů, absolventů a přednášejících na oboru Marketingová komunikace a public relations na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy. Náš web vám přináší aktuální události v oboru, nejnovější výzkumy, publikace a vlastní komentáře. Chceme se stát názorovými lídry v oboru, kteří dokáží určovat nové trendy, znají minulost a umějí propojit teorii s praxí.

  http://www.markething.cz

 • Muži v Česku

  Máme své zásady, ze kterých neslevíme – Baťa nedělá kvalitní boty, polyesterová kravata není kravata a košile s krátkým rukávem se do saka prostě nenosí. Nebudeme to nijak zaobalovat a tvářit se, že vlastně-by-to-možná-někdy-šlo-takže-je-to-v-pořádku.

  Od roku 2011 se snažíme psát o pánském stylu založeném na kvalitě, ale ne nutně na „českých cenách“ a nesmyslné přirážce. Píšeme (snad) zábavně, občas provokativně, často prakticky.

  http://www.muzivcesku.cz


  Odborní partneři

  • Česká marketingová společnost

   Česká marketingová společnost (ČMS) o.s. je dobrovolná nezisková organizace, která sdružuje marketingové pracovníky a zájemce o marketing formou kolektivního a individuálního členství. Z původního poslání co nejvíce přispívat k rozšíření marketingu v České republice se v současné době zaměřuje především na podporu komunikace mezi marketingovými odborníky, zvyšování kvality marketingového řízení a marketingových činností.

   www.cms-cma.cz

  • Asociace content marketingu

   Asociace content marketingu (ACM) je odborné sdružení agentur, zadavatelů. Má tři sekce, které budou v některých projektech fungovat odděleně: Digital, Inovace a Corporate publishing. Cílem činnosti Asociace content marketingu je propagace a podpora oboru content marketingu u odborné veřejnosti a zadavatelů. Content marketing by měl díky Asociaci získat v ČR jasnou definici a prostor vedle ostatních marketingových disciplín.

   https://www.facebook.com/asociacecontentmarketingu

  • Asociace komunikačních agentur

   POSLÁNÍ AKA

   Hájit svobodu pro šíření a soutěž komerčních projevů, které umožňují spotřebitelům uplatňovat právo na výběr, jsou významným impulsem tržní ekonomiky a základem existence rozmanitých, nezávislých a cenově dostupných medií.
   Přispívat k profesionalitě komerční komunikace podporou vzdělání a výcviku těch, kteří ji vytváří.
   Vytvářet platformu pro setkávání a diskuse o rozvoji komerční komunikace v celé šíři politických, společenských i sociálních vztahů, profesních potřeb a zájmů.
   Podporovat respektování zásad etického kodexu a dobrovolné samoregulace komerční komunikace.

   www.aka.cz


   Partneři

   • PRESCO Group

    Společnost PRESCO GROUP nabízí originální kalendáře, diáře, školní potřeby, společenské hry a dárky. Produkty z naší široké nabídky sami navrhujeme, vyrábíme a dodáváme do rozsáhlé distribuční sítě a největších maloobchodních řetězců v České republice i zahraničí. V našich kolekcích najdete nástěnné a stolní kalendáře známých autorů a fotografů, atraktivní licenční tituly a tematické tituly nejrůznějších zaměření. Nabízíme též atraktivní denní, týdenní a kapesní diáře v mnoha oblíbených a moderních designech.

    http://www.presco.cz/

   • Sharingbox.cz

    sharingbox je víc než jen fotobox. Jsme globální značka, která se snaží pohlížet na neustále se měnící svět navazování kontaktů a zábavy na akcích ze všech stran prostřednictvím kulturní optiky. Máme kanceláře na obou stranách Atlantiku a na kontě více než tisíc mezinárodních akcí. Víme, jak identifikovat změny a nápady, které jsou pro vaši značku nejdůležitější.

    http://www.sharingbox.com

   • Twitter

    Sociální síť ve 140 znacích: Letos budeme všichni mačkat mobily a předávat si vtipné postřehy pod hashtagem #content2017. Náš Fénix + twitterovský Larry the Bird = VSL!

    https://twitter.com

   • Httpool

    Httpool je cross-channel reklamní síť, která nabízí nejširší sortiment reklamních produktů a řešení napříč různými kanály a zařízeními. Httpool je optimální partner pro mediální agentury, které hledají integrovaná digitální reklamní řešení.

    Httpool využívá nejmodernější vlastní a licencované technologie, má bohaté mezinárodní zkušenosti a reprezentuje tisíce vybraných globálních a lokálních vydavatelů v rámci svých 18 evropských a asijských kanceláří.

    http://httpool.cz

   • The Media

    „Vdechneme vaší značce nový život.“

    Zařídíme, abyste byli nepřehlédnutelní a vaše prodeje rostly.

    Pomůžeme vám s tím, čemu nerozumíte nebo na co vám nezbývá čas.
    Zajistíme pro vás reklamní kampaň, efektivní propagaci a aktivaci značky na eventech, správu sociálních sítí.

    http://www.themedia.cz

   • Czech VR Fest

    Patří budoucnost virtuální a rozšířené realitě? Poznejte jejich takřka neomezené možnosti. Virtuální realitu si budete moci vyzkoušet a dozvědět se více o jejím využití v marketingu, průmyslu, vzdělávání či ve hrách. Proběhne i soutěž o dva lístky v hodnotě  9 000 Kč na festival virtuální a rozšířené reality Czech VR Fest.

    https://czechvrfest.com

   • Motionhouse

    “Vyprávíme příběhy značek v animovaných videích”

    V Motionhouse se specializujeme na motion design, animaci a kreativu. Od roku 2013 jsme pracovali pro velké i malé klienty z oblasti e-commerce, IT, financí, start-upů a obchodních i výrobních firem. Sídlíme v Brně, pracujeme pro světové značky.

    www.motionhouse.cz
    https://vimeo.com/album/2967907

   • BelCandor