Mediální partneři

 • Marketing & Media

  Marketing & Media je týdeník o komerční komunikaci v marketingu, kreativitě, PR, reklamě, jejích zadavatelích, výzkumu a médiích.

  www.mam.cz

 • Mediaguru.cz

  MediaGuru.cz je zpravodajským webem o médiích, reklamě a marketingu. Je určen lidem pracujícím v médiích na všech úrovních řízení, marketingovým manažerům, reklamním, mediálním a PR agenturám, ale i široké veřejnosti, zajímající se o média a reklamu. Provozovatelem webu je mediální agentura PHD, která přišla s nápadem přinášet mediální
  zpravodajství a edukovat všechny uživatele, kteří s médii každodenně pracují, už v roce 2007.
  www.mediaguru.cz


  Odborní partneři

  • Asociace content marketingu

   Asociace content marketingu (ACM) je odborné sdružení agentur, zadavatelů. Má tři sekce, které budou v některých projektech fungovat odděleně: Digital, Inovace a Corporate publishing. Cílem činnosti Asociace content marketingu je propagace a podpora oboru content marketingu u odborné veřejnosti a zadavatelů. Content marketing by měl díky Asociaci získat v ČR jasnou definici a prostor vedle ostatních marketingových disciplín.
   https://www.facebook.com/asociacecontentmarketingu


   Partner grafický design 5. ročníku

   • Motionhouse

    “Vyprávíme příběhy značek v animovaných videích”

    V Motionhouse se specializujeme na motion design, animaci a kreativu. Od roku 2013 jsme pracovali pro velké i malé klienty z oblasti e-commerce, IT, financí, start-upů a obchodních i výrobních firem. Sídlíme v Brně, pracujeme pro světové značky.

    www.motionhouse.cz
    https://vimeo.com/album/2967907


    Partneři

    • Blueberry

     Full-servisová digitální agentura Blueberry vytváří digitální světy. Staví je na pevných základech backendových a frontendových vývojářských řešení, výjimečnost jim dává prostřednictvím UX designu a nechává o nich slyšet díky aktivitám digitálního marketingu.

     https://www.blueberry.io/

    • ElektraCars

     Společnost ElektraCars přináší do Česka první operativní pronájem aut na elektřinu, který je opravdu bez starostí a nákladů navíc. Nabíjení, servis a pravidelná inovace modelů je již zahrnuta v pevné měsíční splátce. Zařídí vám testovací jízdu, doporučí ideální model podle vašeho denního i ročního nájezdu a zařídí instalaci domácí nabíječky.

     https://www.elektracars.cz/

    • inAero
    • Kubova cukrová vata

     Vyrábíme cukrovou vatu nejen klasickou, ale i z třtinového cukru a bonbonů. Cukrová vata pak chutná úplně stejně jako bonbon, který si vyberete. Pro luxusní společenské akce, či firemní večírky můžeme nabídnout slazení kávy vatou z třtinového cukru, či cukrovou vatu s šampaňským či proseccem.

     http://kubovacukrovavata.cz/

    • Fotodroid

     KDO JSEM?
     – nejlepší kámoš na párty
     – nejkrásnější ozdoba plesu
     – nejhezčí svědek na svatbě
     – nejlepší fotograf na večírku
     – uchovatel skvělých vzpomínek
     … ale samozřejmě umím rozproudit zábavu úplně všude!

     http://fotodroid.com/