Přihláška

Vítáme vás v přihlašovacím systému do 10. ročníku Fénix content marketing.

Jaké práce je možné přihlásit?

Jsou to case studies a projekty, které byly realizované v roce 2022.
Specificky 1. 1. 2022 – 1.3. 2023

 

Jak fungují oborové kategorie?

Pro přihlášení do oborových kategorií zadejte hlavní kategorii a specifikujte obor, ve kterém chcete být hodnocení. Nelze hlásit pouze oborovou kategorii!

Umožní vám to kromě účasti v hlavní kategorii i umístění v oborovém žebříčku. Příklad ➝ B2C magazín – oblast Real Estate – možné ocenění pro nejlepší B2C magazín v oblasti Real Estate.

 

Jak zasílat magazíny?

Připravte 3 kusy od po sobě jdoucích 3 čísel, případně 3 kusy od jednorázových titulů a po domluvě s organizátorem odešlete. V případě Prahy preferujeme kurýrní služby s ohledem na počty každoročně nedoručených titulů prostřednictvím České pošty.

Doporučujeme umístit na Google Drive nebo jiné open úložiště, ideálně na linky, které jsou trvalé – katalogizujeme přes 200 prací, je pro nás dobré mít k pracím přístup co nejdéle.

 

Jak probíhá fakturace?

V případě více přihlášek od stejného subjektu fakturujeme přihlášky dohromady dle uvedených údajů. V případě, že potřebujete uvézt číslo objednávky, tak je nutné objednávku přiložit k přihlášce a napsat od poznámky náležitosti, které je třeba splnit z naší strany. Faktury následně neopravujeme.

 

UZÁVĚRKA VŠECH PŘIHLÁŠEK JE DO 31. KVĚTNA 2023.

Cena přihlášky obsahuje 2 vstupenky na Slavnostní předávání cen v hodnotě 3 000 CZK bez DPH.
V případě dotazů a potřeby odborné konzultace k přihlášce, prosím, kontaktujte Kateřinu Borovanskou.

 

Možnosti přihlášení – (15. 3. – 31. 5. 2023)

 


Fakturační údaje

Kontaktní osoba

Informace o projektu