Aktuality

26. 5. 2019
Děkujeme za 6. ročník soutěže Fénix content marketing

Rádi bychom touto cestou poděkovali všem soutěžícím, porotcům, odborným i mediálním partnerům za úžasný 6. ročník soutěže Fénix content marketing, jehož galavečer proběhl 22. května 2019 v divadle The ROYAL. Výsledky naleznete zde a galerie fotografií ze slavnostního večera je již k prohlédnutí na našem FB profilu. Budeme se na všechny těšit již v sedmém ročníku soutěže!

29. 4. 2019
Poroty právě hodnotí vaše přihlášené projekty

1. kolo hodnocení bylo zahájeno!

2. kolo hodnocení proběhne 13. května 2019. Následně budou oznámeny shortlisty pro letošní ročník.

Shortlist bude uveřejněn na webu a FB Fénix content marketing.

21. 2. 2019
Setkání porotců k zahájení 6. ročníku Fénix content marketing

Slavnostním setkáním porotců odstartovalo přihlašování projektů již do 6. ročníku Fénix content marketing. Organizátorka soutěže, Kateřina Borovanská, představila novinky a téma letošního ročníku – Distribuce obsahu. Porotci si vychutnali tříchodovou večeři párovanou s víny, jejímž autorem byl privátní chef Jiří Beer. Fotogalerii ze setkání najdete zde.

7. 2. 2019
Jaký byl 3. ročník konference Content marketing 2019?

Největší konference v České republice, která reprezentuje to nejlepší ze sféry content marketingu, byla tento rok velice atraktivní a žádanou akcí. Prostory divadla ROYAL byly totiž vyprodány do posledního místa. Ti, kteří měli štěstí a vstupenku se jim podařilo včas zakoupit, si měli možnost vyslechnout 12 skvělých prezentací.

Konference začala prezentací Rudolfa Kvíze (Konektor Social), který na kampani pro  firmu Strabag ukázal, jak lze přivést v době nejnižší nezaměstnanosti do firmy desítky zájemců o práci. O renesanci klientských magazínů v ČR mluvil generální ředitel vydavatelství BMCzech Tomáš Tkačík. Slavomir Artim z agentury Elite Solutions ukázal na příkladu O2, co se stane, když se technologie spojí s kreativitou. Velmi přínosnou case study o společnosti Globus ČR prezentovali Tereza Hažmuková (2Fresh) a Tomáš Sedlačík (Globus). O best practices a f*ckupech, které málem agenturu Blueberry stály krk mluvil Lukáš Kmínek. Kateřina Borovanská (FREYA CZ a organizátorka celé konference) prezentovala evropský výzkum ohledně content marketingu, do kterého se ČR zapojila v rámci členství ACM v IMCF + přidala své zkušenosti ze zahraničí.

Po obědové pauze představila agentura Boomerang Communication projekt  BoomLab, který monitoruje, co Čechy v médiích opravdu baví. Markéta Tichavská z restaurační skupiny La Collezione mluvila o tom, na co kladou důraz v marketingu a jak vtisknout lovebrand do všeho, co tato síť restaurací prezentuje. Případovou studii o největším outlet centru v ČR – Fashion Aréně shrnul Tomáš Jindříšek z agentury Dark Side. Nový nástroj pro komunikaci pomocí personalizovaných videí – MotionLab představil Filip Koubek (Motionhouse). Spolupráci Jameson & Instagram influencera Kopernikka názorně ukázal Jakub Mařík z Follow Bubble. Co znamená XYZ v nativní reklamě a jaký je rozdíl mezi nativním obsahem a nativní reklamou zodpověděla Nikita Jankovičová z Refresheru.

Na fotografie z konference se můžete podívat zde.

Tímto bychom vás také rádi upozornili na nadcházející událost – udílení cen Fénix content marketing, které je letos zaměřené na distribuci obsahu. Předání cen 6. ročníku pro nejlepší projekty z oblasti content marketingu se bude konat již 22. května 2019, takže doporučujeme sledovat Fénix content marketing a přihlásit i váš projekt!

Děkujeme partnerům akce, speakerům i všem, kteří dorazili a těšíme se na vás na 4. ročníku!

16. 11. 2018
Nová soutěžní kategorie Distribuce firemního obsahu

V letošním ročníku jsme přidali pro soutěžící kategorii s názvem Distribuce firemního obsahu. Tato kategorie je určená pro soutěžící, kteří zvolili buď tradiční komunikační kanály se skvělou performance, nebo naopak netradiční formu distribuce. Chceme v letošním ročníku ukázat na stupni vítězů této kategorie vítěze, kteří vědí, že je potřeba investovat nejen do tvorby kvalitního firemního obsahu, ale i do jeho distribuce. Na to odkazuje i motto 6. ročníku soutěže.

16. 11. 2018
Připravujeme pro vás 3. ročník konference Content marketing
3. ročník konference Content marketing proběhne 24. ledna 2019 v ROYAL Theatre & Club Chic a její program vám představíme začátkem listopadu 2018.
 
V tuto chvíli je možné zakoupit si omezený počet early birds před zveřejněním programu.
 
Konferenci pořádá Asociace content marketingu (ACM), která v České republice zaštiťuje oborové aktivity v oblasti content marketingu. ACM je členem britské asociace The Content marketing association (The CMA) a zároveň pak International content marketing forum (ICMF).
 
Konference Content marketing se ve svém třetím ročníku zaměřuje na distribuci firemního obsahu.
 
Zároveň do programu zařadíme vyhodnocení 3. ročníku celosvětového průzkumu Content marketing distribution survey, který realizuje ICMF ve spolupráci se švýcarskou agenturou scion.
 
Správný content marketer nesmí na akci chybět!
 
Pro více informací a partnerství na této konferenci se neváhejte obrátit na: borovanska@freyacz.cz.
28. 5. 2018
Poděkování za 5. ročník soutěže Fénix content marketing

Rádi bychom touto cestou poděkovali všem soutěžícím, porotcům, odborným i mediálním partnerům za úžasný 5. ročník soutěže Fénix content marketing, jehož galavečer proběhl 24. května 2018 v Pražské křižovatce. Výsledky naleznete zde a galerie fotografií ze slavnostního večera je již k prohlédnutí na našem FB profilu. Budeme se na všechny těšit i v šestém ročníku soutěže!

22. 5. 2018
Slavnostní galavečer soutěže Fénix content marketing

Již ve čtvrtek 24. května 2018 se na vás těšíme na slavnostním vyhlášení 5. ročníku soutěže Fénix content marketing. Galavečer proběhne v kostele sv. Anny (Zlatá 211/1, 110 00 Staré Město).

Jako soutěžící od nás dostáváte 2 vstupenky na slavnostní večer ke každé přihlášce. Porotci soutěže mají k dispozici vstup pro sebe a doprovod. V případě zájmu o více vstupů, je možnost nákupu vstupenky za 990 Kč/osobu bez DPH.

Pro registraci míst se, prosíme, obracejte na Michaelu Krebsovou (krebsova@freyacz.cz, tel. 731 168 592).

15. 5. 2018
Shortlist 5. ročníku soutěže Fénix content marketing
Představujeme shortlist 5. ročníku soutěže Fénix content marketing, který vzniká tak, že se v každé kategorii jedná o maximálně 5 prací s nejvyšším bodovým hodnocením od všech porot. Zároveň je podmínkou pro umístění na shortlistu bodové hodnocení průměru nad 5 bodů z 10 v celkovém průměru porot, je tedy možné, že v některých kategoriích se na shortlist nepropracuje ani 5 soutěžních prací.
V každé kategorii pak poroty soutěže mohou udělit 1.-3. místo, zároveň ale nemusí udělit určitá místa ani celou kategorii, pokud práce do ní přihlášené neodpovídají standardu a očekávání poroty pro udělení ocenění.
V případě, že máte dotaz na hodnocení porot, neváhejte se obrátit na vedení soutěže na: borovanska@freyacz.cz.
9. 5. 2018
Vstupenky na slavnostní vyhlášení 24. května 2018 v Pražské křižovatce

Již za 14 dní proběhne slavnostní vyhlášení soutěže Fénix content marketing v Pražské křižovatce (kostel sv. Anny). Ke každé přihlášce náleží 2 vstupy zdarma. Jméno přihlašovatele a společnosti bude automaticky uvedeno na guestlistu. Pokud si chcete dokoupit více vstupenek, je možno zaslat požadavek a vystavíme vám fakturu na 990 Kč/osobu bez DPH.

19:30 – 20:00 WELCOME DRINK

20:00 – 22:00 SLAVNOSTNÍ VYHLÁŠENÍ

22:00 – 24:00 AFTER PARTY, RAUT

V případě, že jste porotci soutěže, máte nárok na 2 vstupenky a platí pro vás stejný systém vstupu na galavečer.

Slavnostní večer má dresscode: black tie

Catering letošního galavečera zajišťuje Zátiší Group

9. 5. 2018
SHORTLISTY 5. ročníku soutěže Fénix content marketing

10. května je zasedání všech porot k druhému finálnímu kolu hodnocení soutěže. Po tomto zasedání budou jasni vítězové a zveřejníme soutěžní shortlist 5. ročníku. Můžete jej očekávat na našem webu 14. května 2018.

3. 3. 2018
Nové soutěžní kategorie v 5. ročníku soutěže

Letos jsme pro soutěžící přidali nové kategorie:

  • Blog
  • Social media kampaň
  • 5 kategorií Simply the best pro odborníky z oboru! Přihlaste své firemní hrdiny od editora až po skvělou fotku a jejího autora

 

1. 3. 2018
Prodlužujeme uzávěrku přihlášek do 31. 3.

Protože hodně z vás nestihlo deadline a my letos máme vyhlášení až v květnu, rozhodli jsme se prodloužit uzávěrku přihlášek do soutěže až do konce března 2018. Je to hodně času, ale my víme, že většina dalších přihlášek opět přijde za pět minut dvanáct, protože jsme obor, který má rád adrenalin. Děkujeme všem přihlašovatelům, kteří stihli regulérní uzávěrku!

3. 12. 2017
Konference Content marketing 2017

Výroční konference Content marketing 2017 vám zodpoví hlavní otázky z oblasti obsahového marketingu, performance a distribuce obsahu. Ukážeme vám, jak to funguje ve světě. Co dělat, co nedělat, s kým se poradit. Nejlepší case studies a keynote speaker John Wilpers s více jak 40letou praxí z médií, který se zabývá digitalizací a inovacemi v médiích. Dramaturgie konference je připravená tak, aby se i seniorní lidé a markeťáci s mnoha lety z oboru naučili něco nového a mohli ihned aplikovat do své praxe. Kdo se živí content marketingem nebo řízením mkt oddělení by neměl na této akci chybět.

Cena vstupenky je 5 900 Kč bez DPH za celý den včetně cateringu a přístupu k prezentacím mluvčích, objednávejte mailem na: chromeckova@freyacz.cz
(vstupenky fakturujeme, případně napárujeme s firemní objednávkou atd.)
Počet vstupenek v prodeji je omezen na 100 ks.

Pro speciální dotazy ohledně akce kontaktuje: borovanska@freyacz.cz

PROGRAM AKCE:
8:30 – 9:00 registrace, coffee break
9:00 – 9:15 úvodní slovo ACM
9:15 – 9:45 Kateřina Borovanská – Content marketing v roce 2017 (FREYA)
9:45 – 10:15 Jakub Mařík – Influencers marketing (Follow Bubble)
10:15 – 10:30 coffee break
10:30 – 11:00 Jan Binar – Co blázníte, vždyť jsou tady lidi (McCann Worldgroup Prague, prezident AKA)
11:00 – 12:00 KEYNOTE SPEAKER: John Wilpers – Innovation in Magazine Media 2017-2018 (INNOVATION Media Consulting)
12:00 – 13:00 oběd
13:00 – 14:00 panelová diskuse (Mirka Zlatníková, Tomáš Tkačík, Petr Šimůnek) – Inovace a budoucnost v českých médiích (Vltava Labe Media, BMCzech, Unie vydavatelů, Forbes Česko)
14:00 – 14:30 Rudolf Kvíz – Jak najít kreativní mezeru? (Konektor Social)
14:30 – 15:00 Tomáš Jindříšek – Konec monarchie – obsah už není král (Dark Side)
15:00 – 15:30 Jan Javornický – Příběh O2TVSport.cz (Elite Solutions)
15:30 – 16:00 Martin Kavka – Recyklujte obsah a zachraňte planetu (Corporate publishing)
16:00 – 17:00 after drink

9. 5. 2017
Děkujeme všem účastníkům 4. ročníku soutěže Fénix content marketing

Děkujeme všem soutěžícím, porotcům, odborným i mediálním partnerům a Pražské křižovatce za fantastický ročník a jeho slavnostní vyvrcholení, které proběhlo 27. dubna 2017. Výsledky naleznete zde na webu a galerie fotografií ze slavnostního večera je k prohlédnutí na našich FB stránkách. Budeme se se všemi těšit na viděnou v pátém ročníku soutěže.

4. 4. 2017
Porota Fénix content marketing zhodnotila shortlisty – vítěze vyhlásíme 27. dubna 2017

25 členná porota soutěže Fénix content marketing se sešla 27. dubna k finálnímu hodnocení 4. ročníku soutěže Fénix content marketing. Zhodnotila shortlisty z prvního kola soutěže. Více si můžete přečíst v Marketing&Media z 3. dubna 2017, nebo online zde. Fotogalerii naleznete na našich FB stránkách zde. Těšíme se na vyhlášení výsledků v Pražské křižovatce již 27. dubna 2017 od 20 hodin.

15. 3. 2017
Poroty právě hodnotí vaše přihlášené práce

1. kolo hodnocení porot bylo zahájeno. Porota čtenářů již pečlivě pročítá vámi přihlášené práce.

2. kolo hodnocení poroty proběhne 27. března. Následně budou oznámeny shortlisty pro letošní ročník.

10. 3. 2017
Slavnostní vyhlášení Fénix content marketing (27. dubna 2017)

Již 27. dubna 2017 od 20 hodin se na vás těšíme na slavnostním vyhlášení 4. ročníku soutěže Fénix content marketing. Galavečer proběhne v kostele sv. Anny, známém jako Pražská křižovatka a ponese se v duchu letošního motta soutěže: „Simplicity isn’t simple!“ Přihlášení získají od nás 2 pozvánky. V případě, že byste měli zájem o vstupenky, napište na: borovanska@freyacz.cz, jejich pořízení je v omezeném množství možné.

city

28. 2. 2017
Dnes je oficiální deadline!

Jak je to s fakturací poplatku za přihlášku? Fakturu obdržíte emailem, který jste zadali v přihlášce. Vydáváme ji na základě vámi uvedených údajů. Pro konzultaci, přidání čísla objednávky a další detaily nás kontaktujte na: borovanska@freyacz.cz.
Děkujeme za přihlášky, už se na vaše práce velmi těšíme.

2. 1. 2017
Prodloužení uzávěrky pro podání přihlášek do soutěže

Přejeme vám vše nejlepší do roku 2017. Prodlužujeme uzávěrku soutěže do konce února 2017. V případě, že byste měli nějaké dotazy k účasti v soutěži, nebo k přihlášce, neváhejte se na nás obrátit.

25. 10. 2016
4. ročník soutěže Fénix content marketing zahájen – můžete přihlašovat svoje projekty

Zahájili jsme 4. ročník soutěže Fénix content marketing, který má letos upravené kategorie v návaznosti na vývoj trhu. Přidali jsme kategorii Content marketingová strategie, kam je možné hlásit multichannel komunikace. Stejně tak můžete hlásit v online a offline kategoriích v logice dle komunikačních kanálů. Tento ročník bude mít slavnostní vyhlášení v termínu 27. dubna 2017.

25. 10. 2016
Nenad Senic v Praze – konference Content marketing 2016 (16/11/2016)

Keynote speaker:

Nenad Senic is a Group Editor at a content marketing agency PM, poslovni mediji. He has created and edited numerous award-winning customer magazines and other digital brand media. He’s given presentations on content marketing in the USA, Australia, Poland, Turkey, Serbia, and his native country Slovenia. He has judged the US, the UK and Slovenian content marketing and advertising awards. Since July 2011, he has been a European editor for Chief Content Officer magazine by Content Marketing Institute.

Největší slovinská agentura PM, poslovni mediji a group editor jako Keynote speaker konference Content marketing 2016 zahájí program celodenní konference. Novinky o akci můžete sledovat na FB události zde.

11. 4. 2016
Cena České marketingové společnosti (ČMS)

Již potřetí udělíme cenu České marketingové společnosti (ČMS), kterou v naší porotě reprezentuje její prezidentka, paní Jitka Vysekalová. Každý rok byla udělena cena práci, která byla nějakým způsobem výjimečná a nedosáhla na ocenění ve své kategorii, nebo dokonce stála svým zaměřením mimo kategorie. V prvním roce to bylo za sběrnou knihu u titulu Kunratického periodika, kniha Kunratice v běhu času. Loni toto ocenění získala společnost KVADOS za svou poctivou a dlouhodobou práci na magazínu yourK. Těšíme se na vítěze této ceny, kterého budeme znát již tento čtvrtek 14. dubna  a bude vyhlášen na slavnostním večeru 4. května 2016.

31. 3. 2016
Vstupenky na slavnostní večer 4. 5. 2016 – Cinema City

Pokud nejste soutěžící a porotce a přesto byste rádi navštívili náš galavečer, jste srdečně vítáni. Vstupenky v limitovaném množství prodáváme. Můžete si je pořídit za 990 Kč bez DPH po domluvě, zašlete email na borovanska@freyacz.cz a odpovím Vám obratem.

28. 3. 2016
Hodnocení poroty v druhém kole proběhne 8. 4. 2016

Druhé kolo hodnocení soutěžních prací proběhne 8. dubna 2016, 11. dubna 2016 zveřejníme shortlist soutěžních prací.

3. 2. 2016
Jak jsme se měli skvěle – druhý ročník – VIDEO

Pokud chcete zjistit, jaký byl loňský ročník 4 minutovým video ohlédnutím a nechat se nalákat na ten letošní, podívejte se na Youtube zde.

11. 1. 2016
Uzávěrka přihlášek do soutěže posunuta do konce února 2016

Pořadatel posouvá uzávěrku přihlášek do soutěže do konce února 2016. Hodnocení soutěžních prací pak proběhne v březnu 2016 a slavnostní vyhlášení 21.4.2016. Informace o slavnostním vyhlášení a možnosti zakoupení vstupenek na tento večer naleznete na našem webu a FB stránkách s dostatečným časovým předstihem.

2. 12. 2015
Porota pro třetí ročník

Rádi bychom přivítali nové porotce ve třetím ročníku soutěže Fénix content marketing. Vaše soutěžní práce budou letos hrdě hodnotit i noví porotci: Kateřina Straková & Martina Vojtěchovská z Mediaguru.cz, Eva Čapková Illésová, specialistka na sociální sítě, Eliška Vyhnánková, taktéž specialistka na sociální sítě, Jiří Vicherek, vrchní Fenek ve Fenek PR & Jan Binar, výkonný ředitel a prezident McCann a AKA.

14. 9. 2015
Třetí ročník soutěže Fénix content marketing bude spuštěn 1.října

Letoční ročník a možnost přihlášení bude spuštěn 1. října 2015. V tomto termínu naleznete na webových stránkách aktuální přihlášku do soutěže a soutěžní kategorie pro 3. ročník. Nově v nich bude 360°content marketing strategie a další.Porotce představíme také v tomto termínu a opět přibudou nové tváře.

18. 5. 2015
Konference LinkedIN proběhne 19. 5. 2015 v Mosaic House v Praze

Již zítra proběhne konference o LinkedIN a užití této sociální sítě v rámci firemní komunikace. V programu se můžete těšit na několik pohledů a mnoho praktických rad. Lístky je možné zakoupit ještě přes Ticketon zde. Více o programu se dozvíte u našeho mediálního partnera Mediaguru.

1. 4. 2015
31. března jsme v DOX galerii vyhlásili výsledky 2. ročníku soutěže

Sešli jsme se v hojném počtu 250 lidí a osídlili při slavnosti DOX galerii a její auditorium. Na akci se podílelo 36 porotců, 20 partnerů soutěže, ročník trval 7 měsíců. Přihlásilo se 124 prací a produkci dne zajišťoval tým 60 lidí. Bylo to skvělé a děkujeme všem!

25. 3. 2015
Doprava na Fénixe s LIFTAGO

Kdo chce jet na slavnostní vyhlášení taxíkem, tak náš srdcový partner vás doveze jako v bavlnce, pohodlně a dotovaně.
A myslí i na ty, kteří nejsou nováčky, ale věrní uživatelé.
Takže 31. března s Liftagem, protože kdo by chtěl parkovat na modré zóně u galerie, kam se sjede přes 200 lidí.

Svez se zdarma s @Liftago na soutěž Fénix content marketing v DOX-u s kreditem 400 Kč na 1.jízdu!
Jak na to?
1.) Stáhni app-ku a ulož platební kartu do aplikace (nutná podmínka).
2.) Před jízdou v menu „Promo akce“ zadej promokód: FENIX
3.) Objednej Liftago a nic už neřešíš!

Stažení Liftago app-ky zde: http://lftg.co/android | http://lftg.co/iOS
P.S. Pro opakovanou jízdu Liftagem použi promokód FENIX100.

16. 3. 2015
Moderátorem slavnostního večera bude Jiří Hořčica

Moderátorem letošního ročníku bude Jiří Hořčica, nový zástupce šéfredaktora titulu Marketing&Media. Jiří byl jako novinář od začátku Fénixe u veškeré komunikace a tvorby a věříme, že dokáže vnést do programu příjemný řád a jiný spád, styl než předchozí moderátorská dvojice. Těšíme se na vás 31. 3. v galerii DOX! (vstup na potvrzené jméno na základě obdržené pozvánky)

24. 2. 2015
Slavnostní vyhlášení výsledků druhého ročníku soutěže

Slavnostní večer soutěže Fénix content marketing proběhne 31/3/2015 v pražské DOX gallery. Soutěžící, porota a ostatní od nás obdrží lístky, pokud máte zájem jít na slavnostní vyhlášení, do prodeje příští týden uvolníme 30 lístků na večerní program.

9. 2. 2015
Představení poroty sledujte na FB soutěže

Připravili jsme pro vás seriál, ve kterém představujeme naši porotu v netradiční formě aneb, jaký největší průšvih se našim profíkům stal v práci v roce 2014? Sledujte na našem FB profilu až do slavnostního vyhlášení.

4. 2. 2015
Česká marketingová společnost (ČMS) i letos udělí zvláštní ocenění v rámci soutěže Fénix content marketing

Česká marketingová společnost (ČMS), jejíž prezidentka Jitka Vysekalová předala minulý rok cenu publikaci Kunratice v běhu času, i letos udělí speciální ocenění.

5. 1. 2015
Digiveletrh 2015

Vítejte v roce 2015! Přejeme vám obsah.

Spolu s Médiář.cz vám přinášíme naší první letošní akci Digiveletrh, která se uskuteční 27. ledna 2015. Více informací a možnost zakoupení vstupenek naleznete zde.

5. 1. 2015
Posunutí uzávěrky soutěže na 15. ledna 2015

Rádi bychom vás informovali, že jsme posunuli termín uzávěrky na 15. ledna 2015. Těšíme se na vaše přihlášky.

26. 11. 2014
Content marketing na Internet Jungle

Konference Internet Jungle se věnovala online marketingu ve 4 blocích, z nichž byl jeden věnovaný content marketingu.

Článek z prezentace Kateřiny Borovanské o trendech v content marketingu naleznete na Médiář.cz – odkaz zde

3. 11. 2014
Fénix content marketing na FORUM MEDIA

Již v toto úterý a středu proběhne 15. ročník konference FORUM MEDIA. V letošním roce se na jeho přípravách podílí společnost FREYA stejně jako na soutěži Fénix. Kampaň pro konferenci připravila Kateřina Borovanská a grafickou část zpracoval Tomáš Nečas. Kateřina bude na konferenci hovořit o content marketingové strategii, synergii a efektivitě. Zároveň můžete sledovat to nejlepší z konference na sociálních sítích titulu Marketing&Media odkud zajišťujeme přenos perliček. V zahraničním dni se představí tři speakeři, kteří si vezmou na paškál trendy content marketingu a představí svoje case studies. Více o konferenci naleznete na webu: www.e-forummedia.cz.

19. 9. 2014
Projekty neziskových organizací

Veškeré projekty neziskových organizací mohou do soutěže Fénix content marketing vstoupit zdarma a je pro ně vyhlášena specifická cena pro neziskový sektor. „Tuto kategorii jsme zvolili zvláštní podmínky i hodnocení, aby měly práce šanci uspět, ačkoliv často vznikají s významně jinými budgety než práce komerční.

19. 9. 2014
Nová kategorie Firemní prezentace

V druhém ročníku bude možné hlásit také firemní prezentace, které hrají podstatnou roli a často nahrazují obsahově stručnější webové stránky nebo jsou silně zaměřeny na vizuální Canada Goose Toronto
stránku zpracování. Firemní prezentace budeme nahrávat na SlideShare a vítězem této kategorie se stane nejnavštěvovanější a Canada Goose onlinenejčtenější prezentace.

Pro vstup do této kategorie bude nutno vyplnit klasickou přihlášku a zapojit se do soutěže.

10. 4. 2014
Instagram v Čechách byla skvělá, děkujeme!

Jsme rádi, že jste nás poctili svou velkou účastí na první konferenci o sociální síti Instagram v Čechách, kterou jsme pořádali spolu s mediálním partnerem Médiář.cz a Týdeníkem Dotyk.

Marketing obrazem, obsah, emoce, estetično. Akci moderoval a skvěle provázel obsahem Ondřej Aust, vydavatel Médiář.cz.

Moc děkujeme všem mluvčím, kteří si připravili své zajímavé obrazové příběhy.

Jejich prezentace najdete online na portálu Médiář.cz:

http://www.mediar.cz/prijdte-na-prvni-ceskou-mikrokonferenci-o-instagramu/

Oficiální hashtag akce je: #instaprg

Fotografie a další aktuální materiály naleznete na našem FB profilu

IMG_3255IMG_3412IMG_3257IMG_3431IMG_3452IMG_3426

27. 3. 2014
V duchu oslav papíru v galerii Marketing&Media

Výběr z nejlepších prací  prvního ročníku Fénix content marketing, který se nesl v duchu oslav papíru.

Článek najdete taky na http://mam.ihned.cz/c1-61896030-galerie

M&M_24_03_2014

27. 3. 2014
Instagram v Česku – Marketing prostřednictvím fotografií

Ve středu 9. dubna 2014 si rezervujte čas od 9:30 do 13:00 na první českou mikrokonferenci o Instagramu v pražském Mosaic House.

Spolu s odborníky z médiář.cz jsme pro Vás připravili tématickou mikrokonferenci o obrázkové sociální síti.

Budeme se zabývat tím, jak mít na Instagramu úspěšný profil, jak Instagram využít k marketingu a představíme si případové studie úspěšných kampaní na Instagramu.

Konference je určená pro digitál marketéry, agentury a pro další, kteří chtějí vědět více o síle a kráse fotky ve spojení s hashtagem.

Datum mikrokonference jsme nastavili symbolicky na den, který náleží ročnímu výročí Zuckerbergova odkoupení Instagramu pod křídla giganta Facebook.

Postupný seznam řečníku, rezervace lístku a další informace najdete na stráce http://www.mediar.cz/prijdte-na-prvni-ceskou-mikrokonferenci-o-instagramu/

Neváhejte a doražte!

Moc se na Vás těšíme!

tým Freya CZ

10003955_10152305709684171_614023959_n

4. 3. 2014
Děkujeme Kartoons.cz za design a výrobu cen pro letošní ročník Fénixe

ObrázekObrázek 1

4. 3. 2014
Jaký byl slavnostní večer Fénix?

Viděno očima společenské rubriky Marketing&Media.

MM2

4. 3. 2014
Pořádali jsme odbornou diskusi – Marketing&Media ji shrnul

Dne 20.2.2014 jsme pořádali v Era světě v rámci výstavy Nikdy bez obsahu odbornou diskusi na téma obsahový marketing. Diskusi moderoval Václav Sochor, šéfredaktor Marketing&Media a účastnili se jí Marek Hlavica, ředitel PIAF, Jindřich Novák z Boomerang media, David Shorf, McShakespeare a David Švábenický z R Media.

tramvaj_do_stanice_content_marketinghlava_22IMG_1877

Bavili jsme se o receptu, jehož příměsí by měl být relevantní čtenář, kvalitní obsah a drive pro váš byznys.

4. 3. 2014
Médiář.cz informoval o výsledcích soutěže

Médiář.cz informoval o výsledcích soutěže a na následujícím linku naleznete článek, který obsahuje tabulku vítězů a fotografie ze slavnostního večera.

Článek: http://www.mediar.cz/ceny-fenix-nejlepsi-firemni-casopisy-ma-bernard-makro-a-telefonica/

 

1378923457-mediar

13. 2. 2014
Dnes 13. 2. 2014 probíhá slavnostní vyhlášení Fénixe.

Moc se na všechny těšíme a kdyby někdo nenašel na pozvánce místo a čas, tak pro rekapitulaci 18:30 hod v Jazz dock. Attendance list byl uzavřený dne 12. 2. 2014 a akce je pro uzavřenou společnost.

Těšíme se na vás!

Kateřina a tým FREYA CZ